Wołomin: 22 787 00 08 , Radzymin 22 760 50 52
Stomatolog Wołomin Kasztanowa

Lekarz stomatolog Anna Kaszak, właściciel przychodni Kass Dent. Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, posiada I stopień specjalizacji stomatologii ogólnej. W praktyce zajmuje się głównie protetyką i ortodoncją.

 

dentysta Kaszak

Lekarz dentysta Aleksandra Kaszak. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, obecnie w trakcie specjalizacji z Epidemiologii. Doktorantka w zakładzie Stomatologii Społecznej WUM, prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami kierunku lekarsko-dentystycznego. W praktyce zajmuje się głównie stomatologią kosmetyczną i zachowawczą oraz ortodoncją.

stomatologia Wołomin Radzymin

Lekarz dentysta Jakub Młynek. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W praktyce zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, dziecięcą i protetyką.

dentysta wołomin radzymin

Lekarz dentysta Anna Stach. Posiada specjalizację z ortodoncji, którą zdobyła na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W praktyce zajmuje się ortodoncją.

Strona internetowa doktor Stach: http://specjalistka-ortodonta.pl

 

stomatolog stomatologia

Lekarz dentysta Michalina Syroka-Cichocka. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą.

http://kass-dent.pl/wp-content/uploads/2015/11/23482958_1810354608974600_2029380809_o-300x200.jpg

Lekarz dentysta Aneta Łebkowska. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Obecnie w trakcie specjalizacji ze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. W praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą i dziecięcą.

Lekarze chirurdzy:

Lekarz stomatolog Maciej Kutnicki specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz medycyny, lekarz dentysta Paweł Peryga specjalista chirurgii czaszkowo-szczękowo-twarzowej

Specjaliści ortodoncji pracujący u nas  w ramach NFZ:

dr n. med. Agnieszka Osmólska-Bogucka

Ewa Lindorf-Kozicka 

Agnieszka Kucewicz-Szulborska